Знайди дилера

Про нас

 

«Ринок комерційних автомобілів в Україні дуже різноманітний. На ньому представлена велика кількість виробників різних класів і призначень. Для нашого Клієнта ми завжди пропонуємо автомобілі провідних виробників світу і України, які є ідеальними помічниками для бізнесу»


Генеральний директор
Юніверсал Моторз Груп
Боярчук Андрій Миколайович
 

 

Про компанію

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» є структурним підрозділом Корпорації «УкрАВТО». Компанія почала свою діяльність на українському ринку комерційної техніки в 2004 році. Основним напрямком роботи компанія вибрала дистрибуцію вантажних автомобілів в сегменті GVW 3,5t та GVW 3,6-8t. Протягом 2004-2006 років здійснювалася реалізація вантажних автомобілів ТАТА. Лідируючі позиції в ринку відразу були досягнуті за перші 6 місяців роботи з брендом, така ж динаміка зберігається й на сьогоднішній день.

Також, завдяки компанії «Юніверсал Моторз Груп» в 2006 році на українському ринку були представлені легкі вантажні автомобілі JAC, на сьогоднішній день пропонується дві моделі даних автомобілів, вантажопідйомністю від 1,75 та 3 тонни. Автомобілі JAC вдало зарекомендували себе на українському ринку і завдяки своїм доступності та економічності придбали популярність серед споживачів.

Крім вантажних автомобілів, «Юніверсал Моторз Груп» представляє різні модифікації автобусів малого та середнього класу «I-VAN», «ЗАЗ» для перевезення пасажирів на різних маршрутах та з різним пасажиропотоком.

 

Для забезпечення якісної роботи комерційної техніки в кожному регіоні України створена сервісна мережа.  Сервісні центри знаходяться в кожній з 24 областей, кожен з них укомплектований високо кваліфікованим персоналом, а також оснащений сучасним обладнанням і необхідними оригінальними запасними частинами.

Основні переваги роботи з компанією «Юніверсал Моторз Груп»:

- Поставки автомобілів та запчастин в Україну безпосередньо від виробників;
- Наявність на складах компанії широкого асортименту автомобілів та їх модифікацій, а також можливість вибору додаткового обладнання для них;
- Широкий складський асортимент оригінальних запасних частин;
- Широкий асортимент автомобілів і відповідно широкий спектр цінових пропозицій, допоможе зробити оптимальний вибір для різних груп споживачів;
- Можливість встановлення додаткового обладнання на автомобілі безпосередньо на тому ж підприємстві;
- Гарантійна підтримка всіх запропонованих товарів та послуг;
- Сервісна підтримка реалізованих товарів;
- Система знижок для оптових покупців та дилерів;
- Наявність сертифікатів якості на всю запропоновану продукцію;
- Можливість отримання кваліфікованих консультацій покупцями при виборі товарів і проведенні сервісного та гарантійного обслуговування;
- Можливість виконання індивідуальних замовлень споживачів;
- Забезпечення збереження конфіденційних відомостей про покупців;
- Надання різних знижок, подарунків та безкоштовних послуг споживачам.