Знайди дилера


Новини

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» представить продукцію від КІА і ЗАЗ на Національному Сорочинському ярмарку - 2017 26.07.2017

 

Компанія «Юніверсал Моторз Груп», що представляє на ринку України і входить в структуру Української Автомобільної Корпорації, готується взяти участь у Національному Сорочинському ярмарку, який відбудеться з 22 по 27 серпня 2017 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.


З 22 по 27 серпня 2017 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок – це універсальна виставка-ярмарок, яка розміщується на площі 16 гектарів під відкритим небом, щорічно збирає від тисячі до півтори тисячі учасників, яку зазвичай відвідують більше  500 тисяч гостей, тисячі художніх колективів і окремих виконавців. Про рівень і значимість заходу також свідчить той факт, що виставку відвідують десятки іноземних делегацій, сотні журналістів і перші особи держави.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп», що входить до складу Української Автомобільної Корпорації, регулярно бере участь в даному заході і запрошує відвідувачів ярмарку і потенційних клієнтів ознайомитися з експозицією компанії, яка розташується на вул. Виставкова 67, 69.

На експозиційному стенді буде представлений малотонажний вантажний автомобіль KIA К2500 вантажопідйомністю до 1500 кг. Його уніфіковане шасі є основою для установки на нього будь-якої надбудови за бажанням замовника. Це може бути бортова платформа з різною висотою борта і конструкцією з тентом, безліч різних по конфігурації і призначенням фургонів, в тому числі і з холодильним обладнанням, а також інші варіанти надбудов, необхідні для вирішення завдань замовника.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» також презентує автомобілі ZAZ, найбільш затребувані на ринку перевезень малих вантажів – це LANOS Cargo вантажопідйомністю до 530 кг і VIDA Cargo вантажопідйомністю до 750 кг.

На стенді компанії «Юніверсал Моторз Груп» можна буде ознайомитися з автомобілем ZAZ LANOS Cargo обладнаним на конвеєрі заводу-виготовлювача газобалонним обладнанням (ГБО) стандарту токсичності EURO-5. Дана модифікація автомобіля дозволяє своїм власникам значно скоротити статтю витрат на заправку автомобіля бензином, тим самим збільшити доходну частину свого бізнесу.

Весь модельний ряд автомобілів, який буде представлений увазі відвідувачів ярмарку, є в наявності в дилерській мережі компанії «Юніверсал Моторз Груп».

 

 

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.