Новини | Центр комерцiйноi технiки

  • 3687-7511383
  • 3688-2666666
  • 3818-8556326
  • 3832-8677517

Структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, компанія ТДЦ-АВТО, спільно зі своїми партнерами, лізинговою компанією VAB Лізинг, пропонує комерційну техніку в лізинг.

Компанія ТДЦ-АВТО, яка входить в структуру Української Автомобільної Корпорації, реалізувала дев’ятитисячний автомобіль та підвела підсумки 2008 року.

Компанія „ТДЦ-АВТО”, що входить в структуру Української Автомобільної Корпорації, зафіксувала ціни на автомобілі марок JAC, TATA I-Van в українській валюті.

На черговому міжнародному автосалоні комерційних автомобілів T.I.R. – 2008, компанія «ТДЦ-АВТО», яка являється структурним підрозділом Української Автомобільної корпорації, представила декілька новинок.

На ювілейному п’ятому Столичному Автошоу, компанія «ТДЦ-АВТО», яка являється структурним підрозділом Української Автомобільної корпорації, представить оновлений асортимент додаткового обладнання та декілька новинок .

Структурна одиниця Української Автомобільної Корпорації, компанія ТДЦ-АВТО, спільно з Укрпромбанком, пропонує українським підприємцям вигідні умови кредитування на придбання комерційної техніки.

Компанія ТДЦ-АВТО, яка входить в структуру Корпорації УкрАВТО, пропонує своїм клієнтам вантажні автомобілі ТАТА з алюмінієвими бортами.

В дилерській мережі УкрАВТО, клієнтам пропонується автомобіль JAC 1045 К вантажопідйомністю до 3 тон з кузовом фургон та платформою евакуатора.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua