З 31 травня по 2 червня компанія «Юніверсал Моторз Груп» взяла участь в «ХVI Міжнародній виставці «Інтер-ТРАНСПОРТ» м. Одеса | Центр комерцiйноi технiки

З 31 травня по 2 червня в Одесі на території морського вокзалу Одеського порту пройшла ХVI Міжнародна виставка «Інтер-ТРАНСПОРТ». Міжнародний тиждень з торгівлі і транспорту традиційно присвячений до Дня Міжнародного Експедитора – щорічного форуму фахівців у галузі транспорту, експедирування та логістики, на якому ключові гравці ринку визначають тренди і обмінюються досвідом для досягнення нових цілей.

В рамках виставки компанія «Юніверсал Моторз Груп», що входить до складу Української Автомобільної Корпорації, провела презентацію нового малотоннажного комерційного автомобіля KIA моделі К2500.

kia_text_11-3568546

Вперше на виставці був представлений малотоннажний вантажний автомобіль KIA К2500 вантажопідйомністю до 1500 кг. Уніфіковане шасі є основою для установки на нього будь-якої надбудови за бажанням замовника. Це може бути бортова платформа з різною висотою борта і конструкцією з тентом, безліч різних по конфігурації і призначенням фургонів, в тому числі і з холодильним обладнанням, а також інші варіанти надбудов, необхідні для вирішення завдань замовника.

На експозиційному стенді компанії так само була представлена інформація про автомобілі, найбільш затребуваних на ринку перевезень малих вантажів – це ZAZ LANOS Cargo вантажопідйомністю до 530 кг і ZAZ VIDA Cargo вантажопідйомністю до 750 кг.

Автомобілі обладнані вже на конвеєрі заводу газобалонним обладнанням (ГБО) стандарту токсичності EURO-5. Дана модифікація автомобіля дозволяє своїм власникам значно скоротити статтю витрат на заправку автомобіля бензином, тим самим збільшити доходну частину свого бізнесу.

Фахівці успішно провели ряд переговорів з представниками малого бізнесу, виробничих підприємств і великих логістичних компаній.

Представлені автомобілі зарекомендували себе з позитивного боку, про що свідчать численні повторні звернення клієнтів за новими партіями автомобілів, які пропонує компанія «Юніверсал Моторз Груп».

Весь модельний ряд автомобілів, представлений увазі відвідувачів виставки, є в наявності в дилерській мережі компанії «Юніверсал Моторз Груп»

 

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua