Для потреб постраждалих від обстрілів регіонів українські виробники зробили цікавий автомобіль для перевезення гарячої їжі

Новини

07-453hДля обслуговування населення в постраждалих від обстрілів регіонів, вітчизняна компанія «Спец-Ком-Сервіс» (Polycar) виготовила спеціальну вантажівку, що дозволяє доставляти гаряче харчування. Спецтранспорт вироблено на базі шасі Isuzu NPR 75L-M, примітною її особливістю є наявність дворядної семимісної кабіни.

Фургон являє собою безкаркасну конструкцію з сендвіч-панелей, усередині яких розташовується шар пінополістиролу товщиною 50 мм. Підлога і стеля також мають термоізоляцію. Усередині фургона є система для перевезення вантажів у кілька рівнів.

На рівнях встановлено ємні термоси, що дають змогу зберігати їжу гарячою. Варто зазначити, що підтримувати необхідну температуру у вантажному відсіку допомагає холодильно-обігрівальна установка Thermo King C350 eMax 30.

Сама вантажівка Isuzu NPR 75L-M має колісну базу 4475 мм. Її вантажопідйомність становить 4630 кг, при повній масі 7500 кг. Автомобіль комплектується турбованим дизельним двигуном об’ємом 5,2 літра, потужністю 155 к.с. (419Нм). Він працює спільно з шести ступінчастою механічною коробкою передач.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua