Для українського замовника у нас в країні виготовили розвізне авто з бортовою платформою для прискореного розвантаження на базі Renault Master

Новини

2x91-4Вантажне авто середньої вантажопідйомності на базі Renault Master може забезпечуватися різними платформами. Не так давно для українських замовників з Полісся було вироблено розвізне авто з бортовою платформою для прискореного розвантаження або навантаження. Це дає можливість зробити повністю відкритим бічний отвір.

Закритий кузов оснастили швидкознімними стійками і відкидними алюмінієвими бортами. Довжина кузова 3200 мм при ширині 2100 мм і внутрішній висоті з тентом – 2200 мм, а корисний об’єм становить 14 кубометрів. Виробник розвізного авто – вітчизняна компанія “Техкомплект”.

Примітно, що кабіна Renault Master чотирьохдверна, що дає можливість комфортно вмістити 6 осіб. Саме ця комплектація автомобіля задньопривідна, що дає можливість отримати підвищену вантажопідйомність – 2264 кг. при повній масі 4,5 тонни. Передньопривідна комплектація дає змогу перевозити корисний вантаж не більше 1503 кг.

На Renault Master встановлюється турбований дизельний двигун об’ємом 2,3 літра, який створює потужність 125, 150 або 165 к. с. (залежно від комплектації). Мотор працює в парі з шестиступінчастою коробкою передач.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua