Днями відбулася презентація автобуса нового покоління Van Hool T-серії

Новини

aeg1На честь 75-ти річного ювілею відомий бельгійський автовиробник презентував новий туристичний автобус нового покоління – Van Hool T-серії. На презентації були присутні тільки запрошені персони з 13 країн. Очікується, що автобус буде офіційно презентовано на виставці Busword Europe 2023, яка відбудеться в жовтні наступного року в Брюсселі.

Оригінальний дизайн автобуса підкріплений проробленою аеродинамікою, що збільшує економічність транспортного засобу. Планується, що силовий агрегат буде являти собою передовий турбодизель DAF Paccar, а також коробку передач ZF або Allison. Однак детальніші технічні характеристики стануть відомі під час виставки.

1593210346_jОсобливостями новинки можна вважати крісла для пасажирів підвищеної комфортності, зручні полиці для багажу, а також персональне LED-освітлення семи кольорів на вибір. Виділяється також нова кліматична малошумна кліматична установка з наявністю опції іонізації повітря. Більш комфортним зроблено і водійське місце з наявністю нової приладової панелі, сучасного екрану управління, мультимедіа центру та інших зручностей.

 

Оцініть автора
bus-truck.com.ua