Харківське МНС отримало дві унікальні пожежні машини від США

Новини

91xДнями харківські пожежники отримали від американських колег два унікальні пожежні автомобілі. Ця спеціальна техніка для гасіння пожеж і проведення рятувальних робіт виготовлена на базі двовісного автомобіля КМЕ. Авто оснащується цистерною на 3785 літрів (1000 галонів), великою кабіною, що вміщає рятувальну пожежну команду, а також тривісний колінчастий підйомник на 32 м від компанії Snorkel. Підйомник виготовлений на базі шасі Seagrave.

Рішення про передачу двох таких автомобілів зі США ухвалили на підставі спільної зустрічі на міжнародній конференції пожежної техніки FDIC-2023, що проходила в Індіанаполісі з 15 по 20 квітня.

З цього приводу ситуацію так прокоментували в ГУ ДСНС України в Харківській області: «Харків’яни зустрічалися з представниками благодійних фондів і пожежниками з Індіанаполіса, Чикаго, Нью-Йорка та інших американських міст. Саме тоді, під час обміну досвідом у сфері пожежогасіння та проведення рятувальних робіт, американські пожежники, які були вражені прикладом героїчної бойової роботи українських колег в умовах війни, вирішили допомогти їм, безоплатно передавши дві пожежно-рятувальні машини».

Оцініть автора
bus-truck.com.ua