Головнокомандувач ЗСУ випробував особливий командно-штабний бронеавтомобіль

Новини

83l-3Днями Головнокомандувач Збройних Сил України – Валерій Залужний провів випробування спеціального командно-штабного бронеавтомобіля на Запорізькому напрямку. Авто було створено на базі броньовика Senator APC (Armored Personnel Carrier) від канадського виробника Roshel Defence Solutions.

На поточний момент від цього виробника в Україні в бойових діях беруть участь кілька сотень таких автомобілів, однак цей екземпляр від них суттєво відрізняється. Замість десантного блоку в нього вбудовано невеликий штаб управління військами. Система оснащується спеціальними захищеними засобами зв’язку, а також має великі монітори, на яких може відображатися оперативна обстановка на потрібній ділянці фронту.

Якщо говорити про сам бронеавтомобіль, то він сконструйований на базі шасі Ford F-550. Авто має габарити 5,6х2,4х2,75 метрів із повною масою майже 9 тонн. Під капотом у нього встановлено 6,7-літрову V-8 на 330 к. с. і 750 Нм. У парі з двигуном працює 10-ступінчаста автоматична коробка передач. Екологічний стандарт Євро – 2. Максимальна швидкість броньовика 126 км/год.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua