Концепція трактора від New Holland отримала найвищу нагороду за найкращий дизайн

Новини

2312-2Концептуальний трактор Straddle від New Holland Agriculture отримав золоту медаль за найкращий дизайн на конкурсі German Design Awards 2023. Цю престижну нагороду видають виробнику, який зумів найкращим чином поєднати дизайн і функціональність у своїй продукції.

До особливостей трактора Straddle можна зарахувати не тільки цікавий дизайн, а й комфорт, безпеку та відмінний огляд під час проведення робіт. Концепція передбачає не тільки можливість використання ДВЗ, а й електричної тяги.

Трактор для презентації розроблявся для обробки виноградних плантацій. З цього приводу так висловився Карло Ламбро, президент бренду New Holland: «Наша новаторська концепція дає змогу зазирнути в майбутнє, до якого можуть прагнути винороби преміум-класу з вузькими виноградниками. Це результат довгої історії переваги New Holland на виноградниках по всьому світу разом із натхненними інноваціями легендарного дизайнерського дому Pininfarina. Це свідчить про постійне прагнення New Holland розробляти нові рішення для задоволення найбільш спеціалізованих потреб наших клієнтів і передбачає подальше розширення нашої широкої пропозиції – найширшої в галузі».

Оцініть автора
bus-truck.com.ua