Луцьке автопідприємство налагодило випуск шкільних автобусів «Богдан» – А22412

Новини

01_gazovye-amortizatoryВ Україні спостерігається нестача шкільних автобусів через те, що частину з них знищили, а частину передали в розпорядження збройним силам нашої країни після початку повномасштабних військових дій, спровокованих рф. Це призвело до необхідності заповнити нішу, і низка громад по всій країні отримали можливість замовляти нові шкільні автобуси.

Одним із вітчизняних виробників, які долучилися до цієї ініціативи, стала компанія «Бас Мотор» із Луцька, що налагодила випуск автобусів середнього класу для школярів – «Богдан» – А22412.

Цей транспортний засіб має довжину 8,2 метра і в змозі вміщати від 29 до 31 пасажира, залежно від комплектації. Сидіння обладнані ременями безпеки і підголівниками, також є спеціальні кошики для ранців.

Сам автобус «Богдан» – А22412 комплектується турбованим дизельним двигуном Ashik Leyland потужністю 167 к.с. і максимальним крутильним моментом 550 Нм з об’ємом 5,76 літрів. Мотор працює в парі з п’яти ступінчастою коробкою передач. Швидкість руху транспортного засобу обмежена 70 км/год.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua