Миколаївводоканал отримав спеціальну вантажівку за 700 тисяч євро

Новини

afn4-2Комунальне підприємство “Миколаївводоканал” отримало від британських і німецьких партнерів спеціальну вантажівку, вартість якої налічує 700 тисяч євро. Автомобіль призначений для відновлення та ремонтних робіт об’єктів критичної інфраструктури. Її виготовили на базі автомобіля Volvo FH500 (Євро 6) з колісною формулою 8х4.

Особливістю спецтехніки є наявність вакуумного екскаватора, що являє собою величезний і особливо потужний пилосос, здатний швидко і делікатно всмоктувати ґрунт. Це дає можливість без ризику пошкодження комунікацій дістатися до місця пошкодження.

Вакуумний екскаватор виготовила німецька компанія MTS – Mobile Tiefbau Saugsysteme GmbH. Це модель MTS Dino 12 оснащена повітряним компресором із продуктивністю 4,5 куб.м./хвилину, при тиску 8 бар. Робочий рукав має діаметр 250 мм, що дає можливість всмоктувати навіть будівельне сміття.

Приймальна ємність MTS Dino 12 має об’єм 12 кубічних метрів. Вся робота агрегату виконується з пульта дистанційного керування. Специфіка виготовлення та особливості вакуумного екскаватора й обумовлюють його високу ціну.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua