На базі автомобіля Iveco Daily в Україні створили позашляховий бригадний спецтранспорт для аварійно-ремонтних робіт

Новини

01_a80_86-91_0Необхідність проведення ремонтно-аварійних робіт в умовах поганої дорожньої прохідності в нашій країні затребувана опція. Тому вітчизняні виробники для відповідних служб виробляють такий спецтранспорт. Зокрема, завод “Техкомплект” виготовив позашляхову версію бригадної аварійно-ремонтної вантажівки на базі вантажівки Iveco Daily 55S18 (4х4).

Виробники встановили на шасі автомобіля фургон 2190 х 2150 х 1900 мм, зі зручним доступом до технологічного відсіку. У конструкції є дві драбинки, одна для зручності доступу в фургон, інша веде на дах, де розташовується багажник. На ньому можна розміщувати додатковий вантаж, а також запаску.

Сама вантажівка виконана у вантажопасажирському варіанті з місткістю до 7 осіб. Комплектується автомобіль Iveco Daily 55S18 (4х4) турбованим трилітровим дизельним двигуном із потужністю 180 к.с. Повний привід передбачає блокування переднього і заднього диференціалів, а також знижений ряд трансмісії. Автомобіль комплектується відповідними покришками високої прохідності і має підвищений кліренс.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua