На базі Peugeot Boxer в Україні виготовили чотири ремонтно-аварійні автомобілі для газової служби

Новини

default

В умовах ведення війни та загрози ракетних та інших ударів по енергетичній інфраструктурі країни, на заводі спецтехніки “Техкомплект” було виготовлено чотири спеціалізовані ремонтно-аварійні автомобілі для газової служби. Їх створили на базі мікроавтобуса Peugeot Boxer.

Фургон поділений на дві половини: пасажирську та вантажну. При цьому пасажирська частина надає можливість перевозити до 7 осіб, включно з водієм, відділення обладнане сидіннями. У технологічному відсіку, відгородженому перегородкою, розташовується обладнання, необхідне для проведення ремонтних робіт на об’єктах газового господарства.

Місткість фургона становить від 8 до 17 кубометрів, а вантажопідйомність – від 1375 до 1835 кг. Різниця залежить від обраного варіанту кузова за довжиною. Силовий агрегат являє собою турбований дизельний мотор об’ємом 2,2 літра з потужністю – 160 к.с. і максимальним крутильним моментом 370 Нм при 1750 об/хв. Двигун працює в парі з механічною шестиступінчастою коробкою передач. Витрата пального такого Peugeot Boxer у змішаному циклі становить 6,2 – 8,4 літра на 100 км. пробігу.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua