На базі середньотоннажної вантажівки Foton в Україні виготовили два автопаливозаправники

Новини

790_14Автопаливозаправники затребувані в нашій країні, зокрема розраховані на середні за обсягом перевезення ПММ. Одним із варіантів сучасного спецавтомобіля такого типу є вантажівка, виготовлена на базі шасі Foton Aumark BJ 1088 з довгою колісною базою 3,8 метра. Авто носить назву APZ-5, його виробила українська компанія “Техкомплект” для свого клієнта компанії АВТЕК, було поставлено дві одиниці техніки.

Автоцистерна має двосекційне виконання і розрахована на об’єм вантажу, що перевозиться, в 5 кубічних метрів. За межами кабіни встановлено додаткову систему, що дає змогу здійснювати облік видачі палива кінцевому споживачеві. Таку систему можна встановити, зокрема на кормі транспортного засобу. Також авто комплектується насосом ВС-80 і системою необхідних рукавів і сполучних муфт.

Сама вантажівка Foton Aumark BJ 1088 розрахована на повну перевезену масу 8,5 тонн. Вона оснащується турбованим дизельним двигуном Cummins об’ємом 3,76 літра, який розвиває 152 к.с. і 491 Нм при 1200 – 1900 об/хв. У парі з мотором працює механічна 6-ступінчаста коробка передач ZF.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua