На базі шасі вантажівки JAC у Кременчуці виготовили новий сучасний самоскид

Новини

17_623_zafira-4На базі кременчуцького підприємства «АльфаТекс» було виготовлено новий сучасний самоскид на базі шасі вантажного автомобіля JAC N200. Підприємство встановило на нього кузов об’ємом 14 кубічних метрів, розрахований на вантажопідйомність 13,8 тонн при загальній повній масі близько 20 тонн.

Особливо варто відзначити саму вантажівку JAC N200, оснащену 6,7 літровим турбованим дизельним двигуном Cummins, що має потужність 271 кінських сил. Мотор працює в парі з восьми ступінчастою механічною коробкою передач. Також автомобіль комплектується 400 літровим алюмінієвим паливним баком.

Кабіна водія має тримісне виконання і спальний відсік. Також у комплект входить кондиціонер, круїз-контроль, електросклопідйомники, а також LED денні ходові вогні. Примітно, що китайські вантажні автомобілі JAC стали дуже вдалою заміною автомобілям МАЗ, які не використовуються у нас в країні після початку повномасштабного військового російського вторгнення. Цю марку все частіше використовують у нас в країні під час виробництва спеціальної та вантажної техніки.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua