На випробуваннях тягач Volvo FH 460 c пакетом I-Save показав рекордно низьку витрату пального

Новини

award-for-outstanding-design-quality-image1Авторитетне німецьке видання Trucker провело незалежні споживчі випробування вантажівок тягачів. Навантажені автопоїзди з масою вантажу в 32 тонни проїжджали маршрут загальною довжиною 343 км. Маршрут складався з їзди автострадою, а також місцевими дорогами, що включають і складний рельєф.

У результаті тягач Volvo FH 460 c пакетом I-Save показав рекордно низьку витрату пального, яка на цих випробуваннях становила в середньому 21,48 літрів на 100 км. Це виявилося на 18% менше, ніж попередня модель тягача від цього ж виробника.

Тестований Volvo FH 460 I-Save має потужність турбокомпаудного двигуна 460 к.с. і об’ємом 13 літрів та екологічним стандартом Євро-6d. Він працює в парі з автоматизованою коробкою передач I-Save. Як прокоментували виробники, такої економічності вдалося досягти завдяки застосуванню новітньої функції I-Torque, що керує вибором передачі та режимами крутного моменту мотора.

На результат витрати палива також позначилося застосування систем I-Cruise і I-See, здатної оцінити дорогу попереду і заздалегідь підібрати оптимальний режим роботи двигуна з урахуванням маси вантажу і ваги автопоїзда.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua