Полегшений електробус від Dancer Bus привернув найбільшу увагу на Busworld Europe 2023

Новини

787_111-2На найбільшій міжнародній виставці автобусів Busworld Europe 2023, яка не так давно відбулася в Брюсселі, електричний автобус від литовської компанії Dancer Bus привернув найбільшу увагу фахівців і потенційних клієнтів. Річ у тім, що електробус виконаний в оригінальному дизайні з наявністю від’ємного кута розташування корми, а також він важить на 50% менше за своїх конкурентів.

Корпус Dancer Bus виготовлений із пластику, який отримали в результаті переробки пластикових пляшок, що додатково захищає екологію. Транспортний засіб важить лише 8,6 тонн. Низькопідлоговий автобус розрахований на 90 пасажирів, з яких 32 сидячих місця, його призначення міські пасажирські перевезення.

Примітно, що істотно менша вага дає змогу економити електроенергію батарей. В результаті експлуатації електробуса і пробігу близько 400 тисяч кілометрів, виробникам вдалося не тільки позбавити екологію від 500 тисяч тонн СО2, а й істотно заощадити міським бюджетам. На зарядку Dancer Bus за цей період витрачено 49,5 тисяч євро, що в 4 рази менше, ніж довелося б витрачати на дизель (близько 200 тисяч євро).

Завдяки батареї NMC, з’явилася можливість швидкої зарядки – протягом 8 хвилин на відстань 100 км. При цьому сумарна дальність може бути встановлена до 500 км. пробігу на повному заряді. Час повної зарядки АКБ від 1 до 4 годин. Новинкою вже дуже зацікавилися країни Європи та Скандинавії.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua