Полтавське підприємство випустило комфортабельний міжміський мікроавтобус на базі Volkswagen Crafter

Новини

01_11013Українське виробниче підприємство “Завод Автопостач” із Полтави представило на нещодавній виставці ComAutoTrans 2024, що нещодавно відбулася в Києві, мікроавтобус пасажирського типу, розрахований на міжміські перевезення. Транспортний засіб належить до класу B і виготовлений на шасі Volkswagen Crafter 50 L5H3.

Пасажирський автобус розрахований на перевезення 19+1 осіб, для цього в салоні встановлено комфортабельні крісла вітчизняного виробництва. Для комфорту пасажирів є також вентиляційно-аварійний люк, кондиціонер, великі вікна з тепло і шумоізоляцією, дві опалювальні системи, одна залежна, а інша незалежна.

Автобус оснащений системою Start-Stop, системою проти відкату на підйомі – Hill Start, системою компенсації під час бічного вітру – Cross Wind Assist, а також протитуманними фарами з функцією статичного підсвічування поворотів. Volkswagen Crafter комплектується дволітровим турбованим дизелем потужністю 177 к. с., який працює в парі з механічною 6-ступінчастою коробкою передач. Середня витрата палива становить 8,9 л на 100 кг.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua