Президент компанії Volvo відвідав Україну в рамках бізнес візиту та особисто був присутній під час передачі нових вантажівок нашим замовникам

Новини

01_lenin_1У рамках перспективи розширення шведського бізнесу в Україні та участі Volvo Group у відновленні нашої країни, приїхав Роджер Альм – Президент Volvo Trucks та Андреас Свенунгссон, керівник Volvo Defense. У рамках візиту топменеджери великої автомобілебудівної компанії зустрілися з Президентом України Володимиром Зеленським, а також відвідали компанію “Вольво Україна”.

Під час візиту до “Вольво Україна” відбулася передача першої вантажівки для вітчизняних перевізників Volvo FH Aero та ще кількох вантажівок Volvo FH.

Подію так прокоментував Роджер Альм: “Я був дуже зворушений зустріччю з нашими колегами та клієнтами – усі вони роблять фантастичну роботу, щоб підтримувати роботу транспортної галузі, незважаючи на дуже складні умови. Я також мав велику честь зустрітися з Президентом Зеленським та обговорити, як Volvo Group може підтримати відновлення України. Ми прагнемо бути довгостроковим партнером України”.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua