Що являє собою автомобільна складова ЗРК Patriot

Новини

14-146rez-2Небо України стає дедалі захищенішим завдяки поставкам сучасних протиповітряних і протиракетних систем від наших партнерів. Однією з них є добре відомий на весь світ ЗРК Patriot (MIM-104). Одна батарея таких систем складається з восьми установок, де в кожній передбачається по чотири ракети. Ракетна система може одночасно вести до 100 цілей і вражати їх на відстані до 80 км на висоті до 24 кілометрів.

Однак якщо розглядати автомобільну частину, а точніше вантажівку перевізник системи «Петріот», то в різних країнах цю роль відіграють різні моделі. Так, у США цю роль відіграє автомобіль Oshkosh, у Німеччині – MAN HX, у Польщі – вантажівки Jelcz, а в Нідерландах -DAF.

Якщо говорити про системи ЗРК Patriot (MIM-104), поставлені нам зі Сполучених Штатів, то тут вони встановлюються на базі сідельного тягача Oshkosh HEMTT (Heavy Expanded Mobility Tactical Truck) моделі M983A4 колісної формули 8х8. Він комплектується двигуном Caterpillar C15 з потужністю в 500 к.с. Сама вантажівка має броньоване виконання кабіни і розрахована на пересування по пересіченій і важкопрохідній місцевості. Підвіска вантажівки має пневматичне виконання.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua