Спеціальна вантажівка української розробки допомагає вирішувати проблеми з питною водою

Новини

17_623_zafira-3Після підриву Каховської ГЕС державою-терористом рф, у багатьох прилеглих до колишнього Каховського водосховища регіонах виникла проблема з питною водою. Для розв’язання цієї проблеми українське підприємство «Будшляхмаш» створило спеціальну вантажівку, яка дає змогу перевозити воду в чотирьох встановлених пластикових резервуарах, кожен з яких має ємність 2000 літрів.

Загальний обсяг питної води, що привозиться, становить 8 кубічних метрів. Для зручності видачі води з лівого і правого борту встановлено 8 кранів, по два з кожного боку для одного резервуара. Вантажну платформу і шасі автомобіля запропонували від Ford Trucks 1833DC. При цьому міцність вантажної частини рами з бортовою платформою становить 355 МПа. Вантажопідйомність спеціалізованого транспортного засобу становить 11,5 тонн.

Вантажівка працює на базі турбованого дизельного двигуна Ecotorq об’ємом 9 літрів і потужністю 330 к.с. Кабіна водія має якісну звукоізоляцію та регульоване кермо керування. У комплект до авто входять електричний коректор фар і датчики зносу гальмівних колонок.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua