Стартувало виробництво безпілотних повністю електричних тракторів

Новини

46338727dcУ Каліфорнії стартувало виробництво повністю електричних безпілотних тракторів, оснащених штучним інтелектом. Виробнича лінія відкрита компанією Monarch Tractor, а новинка має назву MK-V. Завдяки штучному інтелекту Jetson Edge від Nvidia техніка може повністю самостійно виконувати сільськогосподарські роботи.

Завдяки шести камерам і системним модулям Jetson Xavier NX, роботизований трактор може самостійно переміщатися по полю, у нього немає прив’язки до GPS. Це підвищує його автономність, оскільки є ймовірність, що на певних ділянках виконання робіт не буде зв’язку. При цьому робот не тільки збирає дані про стан рослин або врожаю, а й аналізує їх. Змінити будь-яку опцію у трактора можна в режимі реального часу і дистанційно, так само, як і скористатися системами спостереження і камерами транспортного засобу.

З приводу новинки так висловився генеральний директор Monarch Tractor Правін Пенметса: «Nvidia Jetson дає змогу MK-V запускати додатки штучного інтелекту в режимі реального часу з малою затримкою, водночас заощаджуючи енергію для збільшення терміну служби батареї та часу роботи».

Оцініть автора
bus-truck.com.ua