Систему автобусних маршрутних міжнародних перевезень в Україні буде покращено та спрощено

Новини

11_bus-1-2В Україні планується поліпшення і спрощення для пасажирів системи міжнародних транспортних перевезень. Однією з цілей нововведень є легалізація транспортних міжнародних перевезень і зручність для пасажирів. Річ у тім, що близько 25% всіх перевезень в інші країни на автобусах здійснюють нелегали, що підвищує ризик для пасажирів, а бюджет країни не дораховує близько 500 мільйонів гривень.

Які нововведення вирішили ухвалити? Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури презентувало зміну нормативно-правової бази та цифровізацію сервісів і послуг. Відтепер на міжнародний рейс можна буде купити квиток у єдиній онлайн системі, де також можна знайти інформацію про рейси та перевізників, підібрати для себе найкращий варіант. Ось посилання на цей офіційний сервіс. (//autobus.gov.ua/)

Також, для офіційних перевізників будуть затверджені електронні черги, що забезпечить більшу швидкість і точний час перетину автобусом державного кордону, а всі дозвільні документи на маршрут будуть заздалегідь довантажені і поміщені в базу. Це прискорить час руху транспортного засобу на маршруті. Наразі за такою схемою перетинають кордон на пунктах пропуску: “Ягодин – Дорогуськ”, “Мамалига – Крива” та “Могилів-Подільський – Отач”.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua