У рамках благодійності США передали Україні партію сучасних водовозів

Новини

02-13_dachialogan-3Українській ДСНС у рамках проєкту «Говерла», агентство США з міжнародного розвитку USAID передало партію сучасних і потужних водовозів, а також іншої аварійно-рятувальної техніки на суму близько 2,3 мільйона доларів. Водовози призначаються для ліквідації наслідків підриву окупаційними російськими військами Каховської ГЕС.

Спеціальні автомобілі будуть направлені в Херсонську, Миколаївську та Дніпропетровську області. Йдеться про шість водовозів, зроблених на базі Iveco Trakker 420 (8х4) із цистернами великої місткості від італійського виробника Ravasini. Крім цього, буде передано 450 насосів для перекачування води та аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-С на повнопривідному шасі MAN TGE 3.180.

Варто уточнити, що в рамках проєкту «Говерла» в розпорядження ДСНС перейде допомога в розмірі 500 мільйонів доларів. Також агентство США з міжнародного розвитку USAID спрямує зі свого бюджету 1,2 мільярда доларів на заробітну плату 50 тисяч українських рятувальників, задіяних на територіях, які постраждали від затоплення.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua