У розмінуванні української землі беруть участь сучасні машини Hydrema

Новини

777_11-2Звільнення від мін і вибухових предметів деокупованих територій є нагальною проблемою. Саме тому було створено спеціальні підрозділи розмінування, що входять до складу ЗСУ. Для роботи підрозділів було передано сучасні машини розмінування Hydrema 910 MCV (Mine Clearing Vehicle) – датського виробництва. Про це заявило Головне управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки.

Спеціальний автомобіль Hydrema 910 MCV дає змогу очистити місцевість від мін та інших вибухових предметів потужністю до 10 кг. у тротиловому еквіваленті. Система очищення являє собою ротор зі встановленими на ньому бойками – 72 ланцюги з обважнювачами по 0,9 кг. кожен. При цьому вони в змозі частково занурюватися в ґрунт, що покращує якість зачистки. Ширина смуги, що зачищається, – 3,5 метра.

Сама по собі вантажівка комплектується двома шестициліндровими дизельними двигунами Perkins потужністю 178 к. с. Вони працюють у парі з 6-ступінчастою напівавтоматичною коробкою передач ZF і гідростатичною трансмісією. Споряджена маса автомобіля становить 18 тонн. Під час роботи авто рухається заднім ходом із максимальною швидкістю до 12 км/год.

Кабіна спецавтомобіля має броньоване виконання. Причому бронювання йде не тільки від потенційного ураження вибуховою речовиною під час роботи, а й від стрілецької зброї калібру 7,62.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua