Українська служба порятунку отримала новий спецавтобус вітчизняного виготовлення

Новини

1_32Комунальна аварійно-рятувальна служба «Київська служба порятунку» (КАРС), отримала новий спеціалізований приміський автобус Ataman A09216. Модель було виготовлено вітчизняним підприємством «Черкаський автобус». Салон автобуса розрахований на 26 пасажиромісць, обладнаних кріслами з ременями безпеки.

Спеціалізація транспортного засобу підкреслюється його забарвленням, наявністю світло-акустичної панелі, радіостанції та світлодіодних фар. Розмір багажника автобуса становить 2,8 кубічних метра. Транспорт розрахований у поточній ситуації для виїздів на місця ліквідації наслідків ракетних атак російських терористичних військ. Також він застосовується під час ліквідації аварій техногенного та природного характеру, а також інших нещасних випадків.

Ataman A09216 комплектується турбованим дизельним двигуном виробництва Isuzu, об’ємом 5,2 літра і потужністю 154 к.с., а також механічною коробкою передач на 6 ступенів. Автобус має масу 8,85 тонн і здатний розганятися до 90 км/год. Його середня витрата палива становить 14,5 літра на сотню кілометрів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua