Українські аграрії придбали цікавий повнопривідний зерновоз Scania G440 6×6

Новини

2_main-v1700156874_3В Україні триває процес оновлення парку зерновозів та іншої сільгосптехніки аграріями. У зв’язку з цим не так давно було придбано цікавий самоскид – зерновоз на повнопривідному шасі від компанії Scania моделі G440 з сімейства XT з колісною формулою 6×6.

Цю вантажівку було спеціально виготовлено для роботи у важких дорожніх умовах і вона має підвищену прохідність. Вона також комплектується сталевим бампером, захистом піддону, фар і задніх ліхтарів, посиленим корпусом для дзеркал, нижні підніжки мають рухому конструкцію, що забезпечує їм збереження цілісності та працездатності після їхнього контакту з перешкодами.

Кузов зерновоза має робочий об’єм в 30 кубічних метрів, і має розвантажувальні задні борти з наявністю зернових жолобів. Він зроблений з міцної сталі – Hardox 450.

Комплектується зерновоз турбованим 13-літровим двигуном, що має стандарт Євро-5, він має потужність 440 к.с. і максимальний крутильний момент 2300 Нм. Мотор працює в парі з 12-ступінчастою автоматичною коробкою передач Opticruise.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua