Українські дорожники отримали сучасний спецавтомобіль для ямкового ремонту доріг

Новини

17_623_zafira-2Вітчизняний виробник «Будшляхмаш» поставив на адресу наших дорожніх служб спеціальний автомобіль, який здатний виконувати ямковий та інший ремонт автодоріг. Спецтехніку встановлено на базі шасі JAC N200, а в якості основної надбудови виступає автогудронатор MadPatcher 6.5W від польського виробника Madrog.

Надбудова має бункер ємністю 6 куб.м. для щебеню, бак на 1100 літрів для емульсії, а також бункер 0,5 куб. м. для дрібної крихти. Для змішування інгредієнтів застосовується дизельний двигун Kubota потужністю 25 к. с., компресор, потоковий підігрівач і насос для емульсії на 50 л/хв.

Автомобілі JAC N200 стали все частіше застосовувати в нашій країні в різних вантажних і спеціалізованих виконаннях. Автомобіль має шасі з вантажопідйомністю 14.26 тонн, його комплектують турбованим дизелем ISD 285.50 (Євро 5), що працює в парі з механічною 8-ступінчастою коробкою передач. Кузов розрахований на 3 людини, при цьому в ньому є спальне місце. Водія також порадують крісло на пневматичній підвісці, регульована в двох площинах рульова колонка, а також кондиціонер.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua