Українські рятувальники отримали 69 одиниць спецтранспорту

Новини

01_1105jp3В Україну прибуло 69 одиниць спеціалізованої техніки для потреб служби порятунку ДСНС. Транспортні засоби були передані від іноземних партнерів з Великої Британії, США, Японії та Естонії. Деякі одиниці були куплені на бюджетні гроші, а деякі – як партнерська програма.

Серед цієї кількості транспорту можна виділити:

  • 29 автомобілів – автоцистерни, пересувні пункти управління, пікап і автодрабина, отримані від британської громадської організації “FireAID”;
  • 10 автомобілів радіаційно-хімічної розвідки передані від Міністерства атомної енергетики США;
  • 9 мікроавтобусів від Естонії, які планується використовувати як центри управління безпілотними літальними апаратами, вони оснащені обладнанням РЕБ;
  • від Японії 2 броньовані машини механізованого розмінування, 17 автоцистерн і 2 пожежні автодрабини, куплені за кошти спільного фонду.

З цього приводу так висловився Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко: “Уже зараз техніка прямує в регіони України, насамперед – прифронтові. Ворог постійно обстрілює наші підрозділи та знищує майно, ми ж докладаємо максимум зусиль, щоб рятувальники були забезпечені та захищені. Дякуємо партнерам за стабільну підтримку”.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua