Українські виробники налагодили випуск спецтехніки для розмінування місцевості

Новини

777_11Спецтехніка для розмінування та роботи з вибухонебезпечними предметами дуже затребувана на території України, особливо в тих областях, де проходили бойові дії, а території виявилися тимчасово окупованими.

Для цілей розмінування піротехнічні служби використовують і спеціально модернізовану будівельну та навантажувальну техніку. Так, організація FSD Ukraine – Швейцарський фонд протимінної діяльності, і вітчизняна компанія “Реформ”, яка спеціалізується на броньованих інкасаторських автомобілях, модернізували фронтальний навантажувач моделі DISD 3000 і гусеничний екскаватор Dx 260LCA на базі техніки бренду Doosan.

Під час модернізації застосовували високолеговану броньовану сталь шведської марки Swedor Armor, а також бронескло Crystal Armor (Нідерланди). Це дало змогу забезпечити кабіну водія 4 класом бронезахисту, що підтверджується проведеними випробуваннями в лабораторії МВС. Кабіна оператора має повне бронювання, включно зі стелею та підлогою, а для екстреної евакуації, у стелі кабіни присутній спеціальний люк.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua