Українські виробники представили оновлену версію легендарного бронеавтомобіля Новатор – 2

Новини

795Український виробник – компанія “Українська бронетехніка” представила оновлену версію свого знаменитого бронеавтомобіля “Новатор”. Такі авто вироблялися та постачалися до ЗСУ вже сотнями штук. Новатор – 2 має збільшені розміри, і замість п’ятимісної конструкції стали вміщати 10 осіб.

Вантажний відсік перероблено на захищений фургон, у якому встановлено протимінний захист і ряди спеціальних крісел уздовж бортів. На даху розміщується поворотна турель, на яку встановлюється кулемет калібру 12,7 мм. У броньовика також збільшилася вантажопідйомність майже на 2 тонни, вона становить 3340 кг.

Зміни торкнулися і конструкції. Було встановлено посилення заднього моста, потужні амортизатори і пневмобалони, що дають змогу регулювати жорсткість під час навантажень і величину дорожнього просвіту. Для цього було встановлено спеціальний пульт регулювання.

Оснащується Новатор – 2 6,7 літровим двигуном V-8, потужністю 300 к.с. і максимальним крутильним моментом 1000 Нм при 1600 об/хв. Коробка передач – шестиступінчастий автомат. Окремо варто вказати на шини зі спеціальними вставками Run-Flat, що дають змогу проїхати авто 40 км. з пошкодженими покришками зі швидкістю 20 км/год.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua