Український виробник представив сучасний сміттєвоз на базі DAYUN CGC1120

Новини

77-3Вітчизняний виробник завод комунальної техніки “Альфатекс” представив сучасний сміттєвоз із заднім завантаженням на базі шасі з колісною формулою 4х2 від вантажівки DAYUN CGC1120. Приймальний контейнер АТ-4021 має підвищену міцність, і виготовляється зі зносостійкого металу. Загальний об’єм бункера становить 8,5 кубічних метра, при вантажопідйомності в 4,5 тонни.

Приймальна частина має об’єм один кубічний метр, а завантажувальний маніпулятор в змозі піднімати вантаж до 700 кг. Сміттєвоз в змозі працювати як з євроконтейнерами для сміття з ємністю від 0,06 до 1,1 куб.м., так і підтримує ручне завантаження.

Розвантаження здійснюється самоскидним методом. Робота пресувального механізму доступна в автоматичному, напівавтоматичному або ручному режимах, оператор самостійно може вибирати потрібний режим. Позитивною стороною сміттєвоза DAYUN CGC1120 АТ-4021 є підвищений коефіцієнт стиснення 1 до 6. Всі органи управління платформою знаходяться за межами навантажувального отвору, що забезпечує їх чистоту.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua