В Україні для енергетиків виготовили сучасний спецтранспорт

Новини

289e2efaa2Для комунального підприємства “Теплоенерго” Кременчуцький завод комунальної техніки “АльфаТекс” виготовив новий спеціалізований автомобіль – аварійну автомайстерню АТ АМ-0192. Транспорт вироблено на базі шасі середньотоннажного автомобіля Dayun CGC 1100.

Кузов спецтранспорту складається з двох відсіків: вантажного і пасажирського. У Вантажному відсіку розташовується верстачне обладнання з можливістю створення сили стиснення 30000 PSI (207 Н/мм кв). Є спеціальні відсіки для транспортування та експлуатації балонного обладнання під кисень і пропан, оснащені підйомним і спусковим механізмом. Є відділення для генератора, а також відділення для довгомірного інструменту, що замикається.

У пасажирському відсіку є крісла для пасажирів, обладнані ременями безпеки, а також є відкидний столик і обігрівач, потужністю 2 кВт. Для спілкування з водієм є переговорний пристрій.

Автомобіль АТ АМ-0192 використовує шасі Dayun CGC 1100, що комплектується турбованим дизельним двигуном об’ємом 4.1 літра, і потужністю 150 к.с. Мотор працює в парі з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Шасі розраховане на повну масу в 11 тонн.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua