В Україні створили унікальний спецтранспорт на базі Iveco Eurocargo – бурильну установку з потужним краном – маніпулятором в одному комплекті

Новини

789-3Вітчизняна компанія “Техкомплект” створила унікальний спецтранспорт, здатний автономно прокладати та відновлювати лінії електропередач. Йдеться про бурову установку південнокорейської марки Hyundai Everdigm на базі шасі вантажівки Iveco Eurocargo ML180E25.

За допомогою цього вантажного спеціалізованого транспорту можна одночасно бурити отвори і піднімати з установкою лінії електропередач. Для цього він комплектується бурильною установкою і краном – маніпулятором. Цю техніку не так давно було поставлено українським енергетикам для відновлення енергетичної інфраструктури.

Ця модель авто HKTC HLC-8026А оснащена шестисекційною стрілою, яка забезпечує висоту підйому до 22 метрів і максимальним вильотом 19,9 метрів. При цьому найбільша вантажопідйомність досягає 7,6 тонни. Бурильне обладнання австралійського виробника Digga, моделі PD10H, має глибину буріння до 4 метрів із максимальним діаметром отвору 450 мм. Частота обертання бура – 36 об/хв.

Що стосується шасі Iveco Eurocargo ML180E25, то воно розраховане на повну масу 18 тонн, хоча для цих завдань підійде і вантажна платформа з найбільшою вагою близько 7 тонн.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua