В Україні виготовили та презентували ще один спецтранспорт для розмінування

Новини

789-2Українська компанія Еfarm pro спільно з вітчизняним виробником сільськогосподарської техніки, виготовили спецтранспорт, призначений для розмінування місцевості. Варто уточнити, що це вже третій транспорт, розрахований для розмінування, його презентували в другій половині лютого 2024 року на київському полігоні.

З приводу презентації нової машини для розмінування так висловилася перша віцепрем’єр-міністерка та міністерка економіки України Юлія Свириденко: “Ми приділяємо велику увагу підтримці вітчизняних винахідників і виробників, які працюють у сфері протимінної діяльності. Адже налагодження виробництва необхідної техніки та обладнання в Україні дасть змогу швидше задовольнити потреби операторів і за менші кошти”.

Новий спеціальний транспорт сконструйований на базі трактора Т-156 і здатен очищати за годину до 1 000 кв. м землі. Ширина робочого розмінуючого елемента становить 3 метри. За результатами тестів відстань між обробленими смужками становить – 2 см.

Після сертифікації та інших офіційних оформлень, цей спецтранспорт планується вивести в масове виробництво. Він не поступається за надійністю і продуктивністю західним аналогам.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua