В Україні з’явилися нові контейнеровози

Новини

nabir-vpkhr-5Доставлення вантажів контейнерами автомобільним транспортом по нашій країні є однією з важливих і затребуваних опцій, особливо у воєнний час. У зв’язку з цим відомий вітчизняний виробник завод спецтехніки «Техкомплект» створив і випустив автомобілі – контейнеровози. Це дає змогу й українським компаніям охопити цей сегмент ринку виробництва вантажівок.

Найпопулярніша модель контейнеровоза розрахована на вантажні габарити 6,06 х 2,44 х 2,60 метра з корисним об’ємом 33 кубічних метри. Перша партія контейнеровозів від «Техкомплект» уже вийшла з виробництва. Спеціальні вантажівки виготовлені на базі Foton BJ 1128 – повна маса 12 тонн зі встановленим турбодизелем Cummins (об’єм – 3,76 літра і потужністю 166 к.с.), а також Sitrak C5H – 16-тонна модель, з 280-сильним двигуном MC07.

Колісна база для першого і другого варіанту становить 5200 мм. До контейнеровозів пропонуються і додаткові опції, наприклад, кран-маніпулятор, фальшборта тощо. Саме ця серія вантажівок розрахована для обслуговування українських об’єктів критичної інфраструктури.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua