В Україні з’явилися перші тягачі DAF XF нового покоління

Новини

788Поява тягачів DAF XF нового покоління в нашій країні цілком виправдана. Адже вони показують економію палива в 10% у порівнянні з аналогічними вантажівками інших брендів. Це досягається за рахунок сучасного силового агрегату та оновленої раціональної форми кабіни.

Інтерес до DAF XF цілком виправданий. Вантажівка показала найменші експлуатаційні витрати в порівняльному тест-драйві European Truck Challenge, організованому відомим німецьким виданням Truck & Trailer Welt. У підсумку автомобіль виграв приз “Вибір водіїв” (Drivers Choice).

Також DAF XF з 450-сильним мотором завоював престижне звання Green Truck 2023. Вантажівку протестували журналісти популярних німецьких журналів VerkehrsRundschau і Trucker, вона продемонструвала найкращі результати за витратою пального – 21,26 л на 100 км, причому з найбільшою середньою швидкістю – 80,06 км/год.

DAF XF комплектуються сучасними двигунами MX-11 або MX-13, які мають потужність від 367 до 530 к. с. При цьому максимальний крутильний момент (1950 – 2700 Нм) досягається вже при 900 об/хв. При цьому тягачі комплектуються автоматичними коробками передач ZF TraXon. З нововведень можна відзначити моторне гальмо, воно стало на 20% потужнішим.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua