В Україні зростає попит на нові вантажні та спеціальні автомобілі

Новини

04_132cit-3Попит в Україні на нові вантажні та спеціалізовані автомобілі збільшується. На це вказує статистика реєстрацій нових транспортних засобів такого типу за травень 2023 року. За цей місяць у нас в країні було реалізовано 955 таких автомобілів, що виявилося на 2,6% більше, ніж за минулий місяць квітень.

Ця кількість все ще нижча, ніж у довоєнний період. Якщо порівнювати травень 2021 і 2023 років, то в поточному році таких авто було продано на 11% менше. Найпопулярнішою автомобільною маркою для нових розвізних вантажних і спеціальних авто є Renault, машини цієї марки було зареєстровано загальною кількістю – 327 шт.

Другу сходинку за популярністю посідає німецький бренд Volkswagen, тут було зареєстровано 81 автомобіль. Третю позицію розділили порівну Mercedes-Benz і Citroеn, українці купили по 66 вантажних автомобілів протягом травня. Також варто зазначити, що кількість проданих вантажних транспортних засобів у перші 5 місяців 2023 року в 1,5 раза більша, ніж за аналогічний період минулого воєнного 2022 року.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua