В українських собак рятувальників з’явився свій автобус

Новини

citroen_1Для українських кінологів пошуково-рятувальної групи ДСНС і собак-рятувальників було придбано спеціальний автобус. Його придбали за підтримки благодійного фонду Олега Гончарука спільно з ліцензійним агентством Mood Space і компанією Paramount Pictures. Для збору коштів було оголошено благодійну акцію – 1,00 гривня з кожного проданого пакета соку торгової марки “Щенячий патруль”, що дало змогу зібрати потрібну суму.

Автобус марки Сітроен був спеціально переобладнаний інженерами компанії North Fire, провідного виробника рятувальної техніки у Великій Британії. У фургоні автобуса встановлені спеціальні секції для собак – рятувальників, які обладнані вентиляцією та обігрівом, флягами з водою та іншим обладнанням.

Це дає можливість перевозити чотирилапих друзів до місця рятувальних операцій у більшому комфорті, що позитивно позначається на їхній роботі та збереженні під час перевезення. Також цей транспорт дає змогу швидше доїжджати до місця робіт і завалів, що підвищує ймовірність порятунку життя і збереження здоров’я постраждалих від обстрілів окупаційних російських військ.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua