Всюдихід – вантажівка Tatra Phoenix з обладнаним подрібнювачем деревини – чудовий варіант переробки деревної сировини під час видобутку лісу

Новини

13_11_sks_2-3При вирубці ділянки лісу для отримання деревини можна оптимально підійти до використання утворених деревних відходів. Для цього у Швеції використовується спеціальний всюдихід – вантажівка Tatra Phoenix, на який встановлюється потужний подрібнювач Cordestam Maskin.

На чотиривісне шасі всюдихода з колісною формулою 8х8 встановлено спеціальне обладнання з дробильним барабаном, потужність агрегату становить 701 к. с. Це дає можливість подрібнювати не тільки стовбури і гілки, а й цілі пні. Щоб деревну сировину підносити до барабана, на автомобіль встановлений кран – маніпулятор Crаnab обладнаний захватом.

Для зручності роботи з краном і дробильним обладнанням, кабіну водія оснастили великим панорамним вікном заднього розміщення та поворотним кріслом, а сама кабіна має більше за висотою розміщення. Всюдихід є можливість експлуатувати у важкодоступних місцях безпосередньої вирубки ділянки лісу.

Цей досвід варто врахувати і нашим лісозаготівельним підприємствам. Оскільки попит на подрібнені лісоматеріали дуже затребуваний у нас в країні, особливо в умовах підвищення тарифів на енергоносії.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua