Яка автомобільна марка є лідером у 2023 році в Україні серед спеціалізованого транспорту?

Новини

101xЯкщо розглядати перше півріччя 2023 року, то український ринок переобладнаних і спеціалізованих автомобілів склав 2475 одиниць транспорту. При цьому в цьому сегменті намітилася тенденція зміни лідера серед автомобільних марок. Перше місце з продажу стали займати комерційні автомобілі Citroen.

Найбільш популярні для переобладнання авто – це Citroen Jumper. Так, компанією «Автоспецпром» Сітроен Джампер було переобладнано в карету швидкої медичної допомоги.

Інша вітчизняна компанія «Реформ» виробила на базі такого автомобіля цілу низку типів спецтехніки, до яких можна віднести броньовані інкасаторські мікроавтобуси, спеціальні хлібовозки з кузовами на 108 лотків, виготовлені з сендвіч-панелей для оптимальної температури всередині, а також ізотермічні фургони. А завод спецтехніки «Техкомплект» побудував на шасі Citroen Jumper аварійно-ремонтні майстерні.

Особливістю Citroen Jumper є багатофункціональність платформи, хороші характеристики та економічність. Мікроавтобуси та міні фургони на базі цієї моделі мають 130-сильний турбований дизель об’ємом 2,2 літра, при середній витраті пального близько 10-11 літрів на 100 кілометрів пробігу в змішаному циклі.

 

Оцініть автора
bus-truck.com.ua