Який автобус обслуговує збірну України на Євро-2024 у Німеччині?

Новини

01_1105jp2На чемпіонаті Європи з футболу українську команду обслуговуватиме новенький автобус Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD. Він має розмальовку в національних кольорах і великий напис Ukraine на лобовому і бічних стеклах. Цей транспорт був представлений двома великими операторами Autobus Oberbayern і Bus-Verkehr Berlin (BVB), які закупили 24 нових автобуси для збірних, що беруть участь у турнірі.

Сам транспортний засіб має особливо комфортабельне туристичне виконання. У комплектацію входить кухня з кавоваркою і грилем для сосисок, а також мультимедійна система Сoach Infortainment.

Силовий агрегат являє собою турбований дизель Mercedes-Benz OM 470, екологічного стандарту Євро 6, потужністю 428 к. с., який працює в парі з автоматичною 8-ступінчастою коробкою передач PowerShift.

У комплектацію також входять сучасні системи безпеки: крім ESP і ASR автобус оснащений системою екстреного гальмування Active Brake Assist 4, системою виявлення пішоходів і велосипедистів під час поворотів Sideguard Assist, адаптивним круїз-контролем з функцією Stop-and-Go, системою утримання в смузі Lane Assist. Включена також система, що стежить за уважністю водія Attention Assist.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua