Автобус ЗАЗ А10С34

Автобуси

3proСередньорозмірні комфортабельні міські пасажирські автобуси відмінно зарекомендували себе. Особливо коли вони приходять на заміну тісним і вкрай незручним мікроавтобусам, непридатним для інтенсивних міських умов і великого пасажиропотоку. Саме тому в Україні на потужностях запорізького підприємства «ЗАЗ» було створено новий автобус ЗАЗ А10С34. Його створили на базі моделі А10С30, поставленої на виробництво вперше у 2008 році.

Особливістю А10С34 є забезпечення комфорту для пасажирів. Це виражається не тільки в низьких порогах і навіть наявності відкидного пандуса, що забезпечують легкість посадки для людей з обмеженнями, а й у пневматичних підвісках, що зберігають рівень комфорту для пасажирів під час руху нерівностями.

Особливості автобуса для міста ЗАЗ А10С34

Модель А10С34 від «ЗАЗ» розрахована на 60 пасажирів, з яких сидячих місць 24. Вхід і вихід забезпечують двоє автоматичних дверей, широкі й просторі середні та передні. Увійти або покинути транспортний засіб для пасажирів не становить труднощів.

mf7724sЯк і попередник цього автобуса, ця модель має великі панорамного типу вікна з наявністю на них покриття для захисту від сонячних променів, є відмінна звукоізоляція. У салоні вагонного типу працює вентиляція, кондиціонер влітку і хороший обігрів взимку. Система поручнів опрацьована таким чином, що навіть за повного завантаження їх завжди легко знайти в будь-якому місці салону. Також можна виділити хороше освітлення всередині. Як середньорозмірний автобус А10С34 чудовий варіант. Це підтверджується ще й тим фактом, що більшу частину випущених у нас у країні моделей було поставлено в Республіку Польща.

Характеристики автобуса А10С34

mf_765Тепер кілька слів можна сказати про технічні параметри версії автобуса А10С34 від «ЗАЗ». Силовий агрегат розташований ззаду і представлений турбованим дизельним мотором від німецького виробника Deutz. Потужність двигуна становить близько 190 к.с. при об’ємі 4,76 літрів. Даний варіант силового агрегату досить економічний, витрата палива становить до 19 літрів на сто кілометрів пробігу виключно в міських умовах. Бак транспортного засобу має об’єм 160 літрів.

Рульова система, як і КПП встановлюється від компанії ZF. Коробка передач синхронізована механічна з шістьма ступенями.

Деякі інші характеристики будуть виглядати наступним чином:

  • максимальна швидкість руху при повному завантаженні: близько 100 кмгод;
  • найбільша швидкість порожнього автобуса: 110 кмгод;
  • маса в спорядженому вигляді, т: 6,6;
  • повна (завантажена) маса, т: 10,7;
  • місткість: 60 осіб (24 сидячих і 36 стоячих місця);
  • навантаження на осі, т.: передню – 3,6; задню – 7,1;
  • стандарт Євро в цій комплектації: Євро-4.

Особливістю автобуса ЗАЗ А10С34 є гідні гарантійні умови, які становлять 2 роки або 100 000 кілометрів пробігу. Європейські та німецькі комплектуючі забезпечують хорошу надійність. За деякими джерелами планований ресурс силового агрегату становить близько 1 мільйона кілометрів пробігу, що дуже гарний критерій для транспорту вітчизняного складання і розробки.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua