ТАТА LPT 1618 – надійна вантажівка для будь-якого бізнесу | Центр комерцiйноi технiки

Офіційні дилери компанії «Юніверсал Моторз Груп» пропонують своїм клієнтам вантажний автомобіль ТАТА LPT 1618 з додатковим обладнанням для різних бізнес-потреб.

Вашому бізнесу потрібен надійний і практичний вантажний автомобіль із відмінними експлуатаційними характеристиками і за доступною ціною? У такому випадку, модель ТАТА LPT 1618 – саме той автомобіль, на який варто звернути увагу! ТАТА LPT 1618 – «дітище» індійського ТАТА Motors Ltd., одного з лідерів світового автомобілебудування. Автомобіль оснащений дизельним двигуном потужністю 180 к.с., з інтеркулером і турбіною. Агрегат відповідає екологічному стандарту Євро-3 і працює в парі з шестиступінчастою коробкою перемикання передач. Відрізняється економічністю у плані витрати палива – від 17 л на 100 км . Передня і задня підвіски моделі мають ресорну конструкцію з амортизаторами. ТАТА LPT 1618 оснащений системою ABS і гідропідсилювачем рульового управління, а також коробкою відбору потужності.

Шасі  ТАТА LPT 1618 може бути обладнане спектром різного додаткового обладнання, яке дозволить йому виконувати найрізноманітніші завдання бізнесу:

– перевезення продовольчих і непродовольчих товарів, що вимагають особливого кліматичного контролю в діапазоні температур від -8°С до +6°С (ізотермічний фургон);

– перевезення продуктів харчування і товарів, що вимагають чітко фіксованого температурного режиму в діапазоні від -30°С до +30°С (термічний фургон);

– транспортування великих вантажів, а також їх розвантаження і підйом на висоту (бортова платформа з краном-маніпулятором преміум-класу).

22-7316185Що стосується останнього, його виробником є ​​італійський бренд FASSI – найбільший в Італії та третій у світі виробник кранів-маніпуляторів. Крани-маніпулятори FASSI мають конфігурацію, яка чудово поєднує в собі невеликі розміри і великий виліт стріли (7,9 м); мають унікальну кінематику руху елементів стріли, що забезпечує не тільки великий виліт, а й високу вантажопідйомність крана (4310 кг). Автомобіль, оснащений даним краном-маніпулятором, може успішно замінити роботу відразу 2-х автомобілів (борт і кран).

ТАТА LPT 1618 – ефективне транспортне рішення спеціального призначення. Автомобіль здатний забезпечити потреби компаній різних профілів, бізнес яких визначаться спектром від харчової промисловості та будівництва – до важкої та оборонної промисловості.

Надійно служить в будь-яких кліматичних умовах до 15 років.

Гарантійний термін експлуатації становить 2 роки або 100 000 км пробігу. Сервісне обслуговування здійснюється  на всій території України.

Довідка

Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua