За вантажні автомобілі JAC і TATA можна розрахуватися протягом року, при цьому щоденний внесок за машину складе від 50 гривень. | Центр комерцiйноi технiки

За словами експертів, такі умови придбання найкраще підійдуть підприємцям, яким важливо, щоб комерційна техніка працювала і приносила прибуток.

   Україна поступово відновлюється після економічної кризи. На приклад, більшість автомобілістів зараз помітно змінили критерії вибору нової техніки. Всі ми стали більш практичними і раціональними. Тепер ми розуміємо, що машина повинна бути не тільки доступною за ціною, але й економічною, надійною, довговічною. Особливо, якщо мова йде про комерційні автомобілі, таки як вантажівки TATA та JAC. На думку експертів, саме ці чинники – одна з головних причин купівельного інтересу до марок JAC і TATA. Обидва бренди пропонують прості, досить недорогі в обслуговуванні та експлуатації дизельні машини, які, за словами фахівців, вже встигли довести українським водіям свою надійність і невибагливість. Як відзначають експерти, у сегменті мало-і середньотоннажних вантажівок зараз важко знайти автомобілі з кращим співвідношенням ціни та якості.

   До переваг техніки марки JAC (вантажопідйомність до трьох тонн, вартістю від 58 тисяч гривень) також можна віднести її маневреність та скомний апетит. Більш оптимального вантажівки ніж JAC для доставки товару у скупленні міських вулиць і не придумаєш. Завдяки якісним комплектуючим за надійність цього автомобіля можна не турбуватися.

   Що стосується більш важкої техніки TATA (вантажопідйомність до 3,7 тонн, вартість від 102 тисяч гривень), вузли та агрегати яких створені за технологіями Mercedes-Benz, то основна її особливість це, звичайно, витривалість і довговічність. Таким якостям, як пояснюють представники марки TATA, автомобіль ТАТА зобов’язаний закладеним у нього багаторазовому запасу міцності та надійності. Перевантаження, важкі дорожні і погодні умови – роботяга TATA витримає все, незворушно накручуючи на спідометрі чергову сотню тисяч кілометрів. Автомобілю марки TATA, як то кажуть, немає зносу. Але, зрозуміло, технічна сторона при виборі автомобіля далеко не все. Не менш важливим є ціна, а також доступність та рівень сервісу. Однак у цьому відношенні, як заявляють експерти, обом маркам є чим похвалитися. Додатковою перевагою TATA стала знижка 14 000 гривень і тепер ціни починаються від 102 400 гривень.

  Дилерська мережа «ТДЦ-Авто», де представлена комерційної техніка JAC і TATA, є однією з найбільших в Україні.

    А що стосується придбання, то тут на допомогу приходить спеціальна лізингова програма. Завдяки їй автомобілі можуть працювати і приносити прибуток і при цьому не відтягувати на себе настільки дефіцитні зараз обігові кошти. Для купівлі вантажівок, стверджують представник обох марок, потрібно лише внести початковий внесок у розмірі від тридцяти відсотків від вартості. Залишок виплачується рівними частинами протягом 24 місяців без будь-яких прихованих комісій або платежів (від 1515 гривень на місяць або 50 гривень на день). Якщо взяти техніку в лізинг, то в порівнянні з початкової вартістю вона обійдеться дорожче всього на 8-10 відсотків. Зрозуміло, що робота автомобіля протягом року з лишком окупить цю різницю.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua