На базі мікроавтобуса Ford Transit створили мобільний банк для прифронтових регіонів України

Новини

289e2efaa2-3Підприємство Ощадбанк надаватиме банківські послуги прифронтовим регіонам за допомогою пересувних броньованих мобільних банків. Їх створили на базі мікроавтобуса Ford Transit. Мікроавтобус бронювали з дотриманням усіх державних вимог захисту, що забезпечує безпеку всередині кузова для клієнтів і співробітників банківської компанії.

Такі мобільні банки було впроваджено для тих клієнтів, які проживають безпосередньо в прифронтових регіонах Донецької, Запорізької, Харківської та Херсонської областей, де звичайні банківські послуги надавати важко.

У пересувних броньованих автомобілях місцеві жителі можуть здійснювати різноманітні банківські операції: переказувати або отримувати грошові кошти, отримувати пенсії та соцвиплати, перевипускати банківські картки та інші операції.

В оснащення кузова такого мікроавтобуса Форд Транзит увійшло: автономне електропостачання, система відеоспостереження, тривожна кнопка і супутниковий зв’язок.

Ситуацію прокоментував голова Національного банку України Андрій Пишний: “Сьогодні наше спільне з банками завдання – надати доступ до фінансових послуг жителям прифронтових містечок і селищ, а також українським воїнам, які там перебувають”.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua