Середньотоннажна вантажівка TATA LPT1116 в Україні

Вантажівки

w5Індійська автомобілебудівна компанія Tata Motors представила для європейського ринку вантажівку середнього тоннажу TATA LPT-1116. З 2013 року такий автомобіль почали виробляти і в Україні на потужностях ЗАТ «Бориспільський автобусний завод». Його назва, адаптована для нашого регіону – БАЗ-Т1116 «Подорожник».

Середньої вантажопідйомності (до 6,0 тонн) затребуваний сектор автомобілів для вантажоперевезень. Це послужило популярності варіанту TATA LPT-1116 для нашої країни. Переважно вантажівку використовують для доставки вантажів у комерційних цілях, також на її базі переобладнують комунальну техніку. Цю варіацію авто виробляють і зараз. Давайте детальніше розглянемо цю машину.

Опис вантажівки TATA LPT1116

w6-1Запропонована нашому ринку версія TATA LPT-1116 адаптована під наш регіон за кліматичними умовами, а також під специфіку нашого ринку і країни. Автомобіль побудований на базі добре перевіреної часом 613-ї платформи від Mersedes-Benz. При цьому в комплектації брали участь і інші імениті бренди, до яких можна віднести ZF, Bosch, Knorr-Bremse, Voss, Beru та інші.

До позитивних характеристик вантажного автомобіля середньої вантажопідйомності LPT-1116 можна віднести адаптацію під холодну пору року. Для цього в автомобіль вбудована спеціальна система, що істотно спрощує запуск двигуна в ситуації, коли на вулиці встановлюється морозна погода, виробник компанія Beru. Це ж стосується і утеплення салону, а також встановлення сучасного опалювального обладнання.

Двигун обрано з урахуванням якості палива у нас в країні, що позитивно відбивається на моторесурсі загалом. Навісне обладнання може бути встановлено різне залежно від спеціалізації використання автомобіля.

Технічні характеристики LPT 1116   

w6БАЗ-Т1116 «Подорожник» або LPT-1116 вдалий сучасний варіант вантажного автомобіля. Він створений на базі дизельного турбованого двигуна від Tata Motors серії 697 ТС 66. Навісне обладнання найчастіше встановлюється для вантажоперевезень (бортовий варіант з маніпулятором або без нього, самоскид або фургон). Однак є й адаптовані варіанти комунальної техніки, евакуатори, рефрижератори тощо.

Основні характеристики вантажівки TATA LPT-1116 виглядають таким чином:

  • дизельний мотор з наявністю турбонаддува і потужністю 153 к.с.;
  • об’єм шести циліндрового і чотирьох тактового двигуна становить – 5,67 літра;
  • КПП – надійна п’ятиступінчаста механіка;
  • габарити (довжина*ширина*висота, в м): 7,70х2,27х2,43;
  • колісна база становить – 4,20 метра;
  • наявність АБС системи;
  • екологічний стандарт двигуна – Євро-3.

Примітно, що цей автомобіль користується хорошою популярністю на вторинному ринку. Тут важливим критерієм стає наявність і доступність запчастин у нас в країні, а також хороше співвідношення між якістю збірки і вартістю.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua