Пікап версія Lanos Cargo від ЗАЗ

Модельний ряд

w1-4Необхідність у недорогих і функціональних комерційних фургонах, розрахованих на невеликий вантаж, що перевозиться, цілком зрозуміла. Тому не дивно, що виявився затребуваний пікап, виготовлений на базі найпопулярнішого автомобіля в нашій країні Ланоса. Йдеться про фургон Lanos Cargo від запорізького заводу «ЗАЗ».

Головне призначення автомобіля – комерційні перевезення вантажу на малі та середні дистанції. Здебільшого він розрахований на доставку вантажів по місту, в межах області або сусідніх областей країни. Вантажний відсік Ланос Карго призначений для вантажу з граничною масою в 527 кілограм або максимальним об’ємом 2,5 кубічних метра. Давайте розглянемо історію цього автомобіля, особливості та технічні характеристики.

Особливості модифікацій Zaz Lanos Cargo

w4-2Сама по собі концепція створення і виробництво пікапа на базі Lanos і Sens почалося в 2005 році. До 2008 року фургон носив назву Sens Pick-up від ЗАЗ і комплектувався двигуном 1.3 літра. Починаючи з 2008 року відбувся перехід на базу Zaz Lanos Cargo з додаванням деяких характеристик і збільшення потужності двигуна з 70 до 86 к.с. Зупинка виробництва комерційного фургона на базі Ланоса сталася в 2017 році.

Загалом до продажу пропонувалося кілька варіантів комплектації, а саме стандартна, комфортна і «Люкс». Оскільки це практичний комерційний автомобіль, то різниця модифікацій порівняно несуттєва. Це позначилося і на не надто сильній різниці в ціні. Наприклад, у комплектації «Комфорт» на фургон штатно йшло ГБО, якого не було у стандартній версії. При цьому в «Lux» версії його теж немає, але присутній кондиціонер.

Технічні характеристики Ланос Карго

w3-2Версію ЗАЗ Ланос Карго можна вважати більш вдалою в порівнянні з попередником, оскільки збільшилася потужність з іншим двигуном об’ємом 1.5i літра. У завантаженому під номінал стані автомобіль цілком комфортно себе почуває на дорозі. Витрата палива на трасі при мінімальному завантаженні становить 5.8 літра на сто кілометрів пробігу, в змішаному циклі 9.5 літра, а для строго міського пересування 10.5 літра.

Технічні характеристики пікапа Lanos Cargo виглядають наступним чином:

  • параметри двигуна – бензиновий 1.5i, потужністю 86 к.с.;
  • крутний момент – 130/3400 Нм при об/хв;
  • КПП – п’ятиступінчаста механіка;
  • привід – передній;
  • максимальна швидкість – 150 км/год;
  • гальмівна система (передня/задня) – диск/барабан;
  • підвіска (передня/задня) – незалежна/напівзалежна посилена;
  • ємність бака – 48 літрів;
  • екологічний стандарт – Євро-4.

На вторинному автомобільному ринку ЗАЗ Ланос Карго популярний і має доволі високий цінник. Це пов’язано багато в чому з тим, що на автомобіль легко знайти недорогі запчастини в асортименті, а ремонт авто візьметься робити практично будь-яка СТО. Однак цінник купівлі в будь-якому разі буде меншим, ніж у аналогічних комерційних фургонів того ж віку від інших виробників.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua