KIA K2500: Надійний партнер для вашого бізнесу | Центр комерцiйноi технiки

Новинку у сегменті комерційної техніки в Україні – малогабаритну вантажівку KIA K2500 – обладнано турбодизельним двигуном з інтеркулером, що має робочий об’єм 2,5 літри, потужність 130 к.с. та обертальний момент 255 Нм. Він відрізняється високою надійністю та пропонує зручний доступ для здійснення обслуговування.

1-4660474

Новинку у сегменті комерційної техніки в Україні, представляючи модель малогабаритної вантажівки Kia K2500, компанія АФ «Юніверсал Моторз Груп» відкриває новий напрям комерційної техніки. Відтепер автомобілі Kia, які вже чудово зарекомендували себе в Україні в якості сімейних та корпоративних, продемонструють свої можливості у царині перевезення вантажів.

Маневреність, зручна бескапотна кабіна з чудовим оглядом, надійність та можливість оснащення шасі різноманітним обладнанням – все це робить Kia K2500 оптимальним вибором для бізнесу!

Комфорт для більш продуктивної роботи

2-1280608

Для водія комерційного авто комфорт має велике значення, адже від цього залежить ефективність його роботи. Kia K2500 оснащено зручним сидінням, кермом з гідро підсилювачем , що регулюється за висотою, бічними дзеркалами з широким сектором огляду.

Надійний турбодизель

3-2447897

Kia K2500 для Українського ринку оснащено надійним турбодизельним двигуном з інтеркулером, що має потужність 130 к.с., робочий об’єм 2,5 літра та зручним доступом для здійснення обслуговування . Мотор агрегатовано механічною 6-ступеневою коробкою передач.

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua